| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune seriale anime sau seriale coreene (ca acelea care se difuzeaza pe euforia) care sa se fi terminat?

5 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Seriale coreene gasesti pe Tvr 1 -.-.Si iar dau de tine... rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna happy Ai putea sa incerci:

07-Ghost

Clannad & Clannad After Story

Baka To Test To Shoukanjuu & Baka To Test To Shoukanjuu Ni!

Death Note

Highschool DxD & Highschool DxD New

Kampfer

Kara No Kyoukai

Kore Wa Zombi Desu Ca?

Naruto & Naruto Shippuden

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2

Sword Art Online

They Are My Noble Masters

YuruYuri & YuruYuri 2

Zetman

Ao No Exorcist

BTOOOM!

C3 - CubexCursedxCurious

Fairy Tail

Kiss X Sis

Attack On Titan (Nu s-a terminat)

Shuffle!

Danganronpa (Nu s-a terminat)

Supernatural The Animation (Nu s-a terminat)

Eu m-am chinuit sa ti le scriu pe cele mai bune laughing Sper sa iti placa tongue Sa iti dau un sfat, nu il asculta pe cel care a comentat inaintea meawinking Site-ul acela e praf. Animekage.com este mai praf decat Anime.Kage.ro tongue Iti recomand Anime.Kage.rowinking. In plus, el nu a scris niciun anime, a dat doar un link unde le poti vedea tongue Iti recomand sa te uiti la anime-urile pe care ti le-am dat eu big grin Vezi ca unele nu s-au terminat, dar chiar si asa sunt foarte interesante happy

Vizionare placuta! :* (Apropo, acestea sunt seriale anime big grin Nu stiu seriale coreene, imi pare rau sad.)

| Kriss96 a răspuns:

Dong Yi (serial coreean) e mai mult de drama, dar e foarte misto si te tine in tensiune. A fost pe Tvr 1 si s-a terminat recent. Probabil o sa-l mai dea in reluare. In programul nostru se numeste Legendele Palatului: Concubina regelui, dar pe net sa-l cauti Dong Yi daca vrei sa-l gasesti. Nu tine mult. Are 60 de episoade de cate o ora fiecare. Oricum gasesti multe seriale coreene pe Tvr 1 si multe anime-uri pe Animax.

| andrei687 a răspuns:

Seriale coreene gasesti pe Tvr 1 -.-.Si iar dau de tine... rolling on the floor

| alitzuca a răspuns:

Uite aici un site:http://www.animekage.com/lista-anime-online.html Dar daca vrei la televizor sunt anime pe minimax(animax) de la ora 20.00. Funda?