| Alle02 a întrebat:

Îmi spune și mie niște seriale frumoase,gen criminali, polițiste.
Accept și de dragoste exceptând Twilight sau de astea cu vampiri că nu-mi plac. Fundă

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Killing, Homeland, True Detective, The mentalist, Criminal minds, Lie to me, Dexter, CSI, NCIS, Breaking Bad, Endgame, Crossing Lines, Person of Interest, John Doe, White Collar, Criminal Minds: Suspect Behavior, Alcatraz, Numb3rs, Human Target, Persons Unknown, Blue Bloods, Fairly Legal, The Glades, The Newsroom, Prison Break, Suits, Monk, Harrys Law, The Listener, Flashpoint, Ally McBeal, Dark Blue, Boardwalk Empire, Chase, Lost, Black Box, Banshee, Elementary, Hannibal, Forever, Longmire, The Last Ship, Aquarius, Complications...

| dannyel86 a răspuns:

Ncis, Ncis: Los Angeles, Hawaii 5-0, The Mentalist, CSI New York, Criminal Minds. Toate sunt seriale politiste, de investigatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criminal Minds, The Mentalist, Elementary, Sherlock, Bones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter e cel mai bun.

| InnocentSίn a răspuns:

In mintea criminalului
Hannibal

| MariaNicolee a răspuns:

Unforgettable e politist

| Atat_Danut_1997 a răspuns:

Sunt niste filme seriale... Wrong Turn 1 pana la 6 si Final Destination de la 1-5..sunt niste filme horror cu criminali...iar un film interesant gen-Horror-Comedie..foarte interesant si amuzant Tucker and Dale vs. Evil