| Dia a întrebat:

In piratii din Caraibe 4 se schimba personajele?, adica ma refer la Elizabeth, mai joaca in seria 4?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Nu, Keira Knightley ( Elizabeth ) si Orlando Bloom ( Will ) nu joaca in acest film. In schimb, apare un personaj feminin, si anume Angelica Teach, interpretata de Penelope Cruz.
http://www.imdb.com/title/tt1298650/

9 răspunsuri:
| cromartie a răspuns:

Aici gasesti filmul si vei vedea http://all-in1.ro/

| Bubu1234 a răspuns:

Nu, nu mai joaca Elizabeth in 4winking. Funda? love struck

| Adda97 a răspuns:

Nu,Elizabeth Swann(adica Kate Winslet) si Will Turner(adica Orlando Bloom) nu mai joaca in Piratii din Caraibe 4.
In schimbul lor,va fi Penelope Cruz, care va fi o veche iubita a lui Jack Sparrow, si Piratul Barba Neagra.

| Chris a răspuns (pentru Adda97):

Elizabeth este jucata de Keira Knightley, nu de Kate Winslet.

| Adda97 a răspuns (pentru Chris):

Da,scuze
Mersi ca m-ai corectatwinking

| Chris a răspuns (pentru Adda97):

Te-am corectat doar pentru ca este actrita mea preferata. O zi frumoasa!

| Adda97 a răspuns (pentru Chris):

Multumesc la fel happy

| ronaldsebastian a răspuns:

Elizabeth nu mai joaca in seria 4, ar fi fost fain daca ar fi si ea!