| SportyZizzu99 a întrebat:

In serialul Magicienii din Waverly Place cine va fi la final "magicianul familiei"?

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Alex va fi vrajitorul familiei, iar Justin îi va lua locul profesorului Firmituri(cred) si va detine scoala aceea de magicieni. Iar max va lua restaurantul de sandwich-uri.Deci in final Alex si Justin isi pastreaza magia.

| Tabacu_Leonardo_1980 a răspuns (pentru HeloKity):

Adevarat!
Am vazut filmul!
Dar sti de ce?

| Suciu_Bianca_1999 a răspuns (pentru HeloKity):

Dar cum se numeste filmul? ca il tot caut si nu ill gasesc

26 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

Alex, citeste pe Wikipedia.

| Tadic a răspuns:

Justin sau alex va fi. Max nu prea ar avea sanse la competitie.Adica serios.In niciun episod nu l-am vazut ca gandea.

| Niiiicu a răspuns:

Ala micu'

| ピンク a răspuns (pentru Niiiicu):

= Max

| Niiiicu a răspuns (pentru ピンク):

Pai si eu ce am zis:d ala micu'=max

| WweEdge a răspuns (pentru ピンク):

De ce Max?

| iYuuki a răspuns (pentru WweEdge):

Pentru ca Alex si Justin erau pedepsiti si trebuia sa o ia de la nivelul 0, iar Max era la un nivel mai mare si ei nu aveau cand sa-l mai ajunga.

| WweEdge a răspuns (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Nu cred ca de kiki... cred ca de kiki miki

| LollypopMe a răspuns:

Nu se stie, cred ca Justin

| Piratul10 a răspuns:

Alex va fi vrajitorul familiei si Justin va fi in locul lui Firmituri la școala de magie(wistec).Si Max rămâne cu afacerea familie.
Alex si Justin își păstrează puterile pentr
U ca ei o meritau!

| sebyse a răspuns:

Normal justin ese primul din portal dar pe scena zise ca alex la ajutat findca i s-a blocat piciorul in radacini(AM INTELES CE VORBEAU ERA IN ENGLEZA)

| cosmin7355 a răspuns:

Max e magigianul familiei

| cosmin7355 a răspuns:

Magigianul Familiei =Max big grin

| Stefykitty a răspuns:

Alex si Justin. Am vazut filmul.

| Piratul10 a răspuns (pentru Stefykitty):

Din nou, e un serial nu un film.

| Tabacu_Leonardo_1980 a răspuns:

Adevarat!

| Tabacu_Leonardo_1980 a răspuns:

Alex va fi vrajitorul familiei, iar Justin îi va lua locul profesorului Firmituri si va detine scoala aceea de magicieni. Iar max va lua restaurantul de sandwich-uri.Deci in final Alex si Justin isi pastreaza magia.Stiu pentru ca am vazut filmul!

| HeloKity a răspuns (pentru Tabacu_Leonardo_1980):

In primul rand, nu este frumos sa copiezi raspunsul altcuiva, si in al doilea rand te-ai dat de gol pentru ca Magicieni din Waverly Place nu este un film ci un seriallaughing

| Claudiu120719 a răspuns (pentru HeloKity):

Mai HeloKity ultimul episod are 50minute nu poate fi numit serial ci film ~.~
Si sa stii ca nu a dat copi paste daca 2raspunsuri de potrivesc inseana ca sunt adevarate 100% nu ca sunt copiate unu de la altul

| HeloKity a răspuns (pentru Claudiu120719):

Mda, in general a fost un serial Magicieni din Waverly Place chair daca episodul a avut 50 min. Si uitate mai bine la raspunsul meu si al lui si vei vedea ca este aproape identic. Daca vroia sa isi puna mintea la contributie se informa din diferite surse si macar reformula raspunsul dar nu copia. Si cu ce te deranjeaza pe tine ce comentez eu?

| RoxiutssaXp a răspuns:

Uita-te aici doar ca e in englezahttp://www.desenenoi.net/......47f1f.html

| RoxiutssaXp a răspuns:

Prima data apare un grifon si ii i.a pe zeke si pe harper apoi ei merg dupa ei si timpul la competitie s.a sfarsit dar se supara toti pe alex si pana la urma afacerea lor da faliment dar alex max si justin o fac mai buna si in final se impaca toti si profesorul firmituri sau cancelarul Rudi Tuti Tuti le mai dau o sansa
si in final pai ii pune sa treaca printr-o proba si Justin ajunge primul si el o sa fie vrajitorul familiei, dar Justin a castigat fiindca alex s-a oprit sa-l ajute pentru ca s-a blocat undeva si apoi Justin ii da lui Alex, iar apoi profesorul firmituri ii da lui Justin puteriile ca sa fie profesor sau vrajitor profesionist la WizTech si pana la urma Justin si Alex isi pastreaza puteriile...

| Kiss_Lorena_1996 a răspuns:

Alex normal doar Justin a ajuns un delicvent!