| anonim_4396 a întrebat:

In serialul Mako Mermaid Lyla si Zac vor ramane impreuna?
daca nu, de ce? Funda cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| vioviovio13 a răspuns:

Am vazut si eu ultimul e pisod in engleza si nu ramane Zac cu Lyla. Mie mi-a parut rau dar asta e. A ramas impreuna cu Ivy, si ea stia ca el este triton.

| 75414254 a răspuns (pentru vioviovio13):

Da stiu astea, dar nu inteleg de ce nu ramane cu Lyla daca amandoi apartin marii gen...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| LenoreVoldaren a răspuns:

Păi prima dată se înțelegeau bine, iar după aceea parcă se urau...Nu cred că va rămâne cu Lyla dacă o are pe Ivy. Nu prea știu. confused

| StefyMagurean a răspuns:

Cred ca nu, pentru ca Zack are prietena (desi pare foarte apropiat de Lyla)

| 75414254 a răspuns (pentru StefyMagurean):

Da stiu, dar ma gandeam ca daca tot se tin de mana si sunt asa apropiati, Zac se va despartii de Ivy si ramane cu Lyla deoarece ea este sirena si el siren(triton) ...am vazut ultimul episod pe engleza si Zac ramane si nesuferita de Ivy sad ca va fi si sezonul 2 cu alte fete si doar Sirena va ramane ) nu mai inteleg nimic...laughing