| Cristian0002 a întrebat:

In serialul The Vampire Diaries,in ultimele episoade, Damon e cu Elena, sau cu Stefan?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Elena este cu Damon,chiar daca acum incearca sa se indeparteze de ea, nu o sa reuseasca sa stea la distanta unul de celalat, iar Elena nu-l iubeste pe Damon pentru ca ii este supusa, supunerea consta in faptul ca zice si face ce zice Damon, dar sentimentele si ce simte pentru el nu le afecteaza.iar eu nu am auzit nicaieri ca va fi cu Stefan la sfarsitul sezonului 4, e posibil, dar inca nu se stie nimic..Crede-ma sunt o mare fana si urmaresc zilnic conturile de Twitter ale actorilor si producatorilor si din cand in cand mai spun cate ceva din ce-o sa se intample, iar deocamdata Delena e in centrul atentiei.

| euAly a răspuns:

Cu Damon (sezonul 4), dar se pare ca "relatia" dintre ei n-o sa mai reziste, caci Stefan afla ca dragostea Elenei pentru. Damon este doar fiindca el a transformat-o.
Si eu care vroiam sa ramana Delena forevar...crying

| danielutsaa a răspuns (pentru euAly):

Pai in realitate ea este cu Damon-Ian, iar la sfarsitul sezonului 4 va fi Stefan din nou.

| euAly a răspuns (pentru danielutsaa):

In realitate stiu ca este ci Ian, macar acololaughing
Si tu vorbesti serios cand spui ca la sfarsitul sez. 4 ramane cu Stefan? Dc sa-mi ruinezi visele?laughing

| danielutsaa a răspuns (pentru euAly):

Da vorbesc serioslaughing

| danielutsaa a răspuns (pentru euAly):

Ma pana la urma e un film dar sincer si mie mi-ar placea ca si film sa fie cu Ian dar oricum o sa urmeze si sezonul 5 nu se stie ce va mai fi.