| Roxanabuiltforsin a întrebat:

In sezonul 4 the vampire diaries Elena o sa fie cu Damon?

4 răspunsuri:
| IoanaBogdana a răspuns:

Eu sper ca da. Adica acum, pentru ca a devenit vampir, isi va aduce aminte de toate momentele care i-au fost sterse din minte atunci cand era om, inclusiv intalnirea sa cu Damon si scena in care el i se confeseaza. DELENA FTW!

| Clauvdgg a răspuns:

Sincer, pe mine m-a dezamagit serialul.
Adica sunt mai multi fani pentru Damon si Elena.
Iar Elena l-a ales pe Stefan crying
Si in sezonul 4 nu avem de unde sa stim daca o sa fie cu Damon. Eu asa sper love struck

| msweety a răspuns:

Poate daca o sa afle ca l a intalnit inaintea lui Stefan o sa fie altceva...Eu sper sa ramana cu Damon, dar cine stie...

| IssaFk a răspuns:

Nu cred ...cred ca o sa fie stefan.Si doamne pana in septembrie mai este foarte mult sadsadsadsadcrying