| Kristinaa a întrebat:

Intrebare pentru fanii The Twilight Saga :de ce sunteti cei mai mari fani The Twlight Saga?

3 răspunsuri:
| KatnissEverdeen a răspuns:

Pur si simplu iubesc Toata seria twilight... acest film mă fascinează
. si nu ma fascineaza vampiri, supranaturalul.ci o astfel de dragoste dintre edward si Bella.
Eu cred ca nai degraba ar exista pe pamant vampiri decat o astfel de iubire...

| danielutsaa a răspuns (pentru KatnissEverdeen):

Pt ca imi plac filmele cu vampiri:X....Aceste film este realizat foarte bine..ma fascineaza ideia de supranatural, povestea frumoasa din cei doi...

| Meow15 a răspuns:

Pentru că îmi plac filmele cu vampiri thinking