| Onlyus a întrebat:

Sunteti fani Twilight? Eu daaaaa :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X

Funditaa

Răspuns Câştigător
| tiaRa12 a răspuns:

Am privit filmul si am fost cea mai mare fana al ei dintr-o data apoi mi-am dat seama ca filmul nu este adevarat treaba cu vampirii cu este nimic adevarat din tot ce e in film dar da sunt o fana ff mare yep big grin am vazut fiecare film de cam 15 /16 ori!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| g4mma a răspuns:

Eu NU love strucklove strucklove struck

| CinevaNou a răspuns (pentru g4mma):

Eu sunt fan tokio hoteeeeel :X:X:X

| g4mma a răspuns (pentru CinevaNou):

Cat de truuu, sistar love struck

| iflirius a răspuns:

Nu, nu sunt. Unele seriale cu vampiri mi se par idioate iar Twilight e pe lista neagră. Chiar nu e genul meu.
apropo, nu mai folosi atâtea emoticoane ca s-ar putea să-ți șteargă ăștia întrebarea. și 2. Cui vei da fundă? cuiva care are aceeași părere cu tine? patetic.

| Onlyus explică (pentru iflirius):

Nu te-am intrebat pe tine. Daca nu esti fan atunci nu comenta. si ce-ti place? One direction? rolling on the floor

| iflirius a răspuns:

Yep, îmi place One Direction. E ceva în neregulă cu asta? Nu m-am legat in vreun fel de twilight sau de tine, nu-i nevoie sa te crizezi sau sa te iei de gusturile mele personale doar pentru ca nu ai alta arma impotriva mea. Daca nu imi place asta e, nu pot sa am aceleasi gusturi ca toata lumea. Si din cate stiu eu, nu ai zis cine sa raspunda si cine nu asadar am raspuns cu o parere. doar ce, vroiai sa ai doar pareri gen "daa fata, imi place la nebunie:X:XX:X: "? Am dreptul sa comntez la ce vreau eu, e o tara libera si fiecare poate spune ce are chef, daca nu iti convin poti sa iesi de pe site.

| Erzaa a răspuns:

Da sunt!

| Onlyus explică:

Le-am vazut pe toate de 3 ori rolling on the floor

| SweetAngel2014 a răspuns:

Da..trebuie sa recunosc ca filmul asta a fost dupa parerea mea extraordinar, ador filmele de genul cu vamiri, monstri, case bantuite... Dar am renuntat la twilight cand am vazut Instrumente Mortale: City of bones, mi se pare altfel oarecum