| Sportacus123 a întrebat:

"La bloc" sau "Las Fierbinți"? Ce preferați?

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aleg Las fierbinti pentru simplul fapt ca este cu actori adevarati, La bloc a fost mai mult cu actori amatori, dar nu neg ca si La bloc a avut putin farmec la vremea sa, mai ales ca eram mic de ani cand rula si imi placea putin, acum nu m-as mai uita la el!

Las fierbinti, da ma mai uit, chiar daca unii semidocti considera ca este despre "incultura", ei nu au idee si nici nu inteleg multe dintre referintele de acolo! referinte si ironii la adresa politicului, la adresa anumitor filme, anumitor artisti si actori internationali, am auzit referinte la multe elemente de cultura generala etc, aceeasi semi-docti care sunt prezenti si pe TPU si nu stiu sa deosebeasca o gluma de sarcasm, o ironie de un lucru spus in alt mod etc
Nici un pointdexter (n.r. aici cu intelesul de tocilar fara viata sociala sau cunoastere reala alta decat cea din carti) nu va intelege ceva din CEVA, deci ce poti cere unuia limitat?!

| gabicoo a răspuns:

TPU, dar fără tine.

| 1234568807 a răspuns:

La bloc a fost un serial care a fost facut acum multi ani, las fierbinti se difuzeaza si in zilele noastre

| vlllaaddd a răspuns:

Las fierbinti, iti las aici un episod care m-a marcat si mi-a placut foarte mult

https://youtu.be/iCN33O4I8ss?si=HWMSrHCrPW-O0O_U

| vodami92 a răspuns:

La bloc! dar si las fierbinti e misto!

| KaiSmile27 a răspuns:

La fierbinți

| AndresDarie2000 a răspuns:

Eu aș prefera "La Bloc". happy

| 1234568807 a răspuns (pentru AndresDarie2000):

Ala era difuzat cu multi ani in urma, nu stiu daca il mai da la tv si in zilele noastre dar ultimile episoade au fost facute prin 2008

| AndresDarie2000 a răspuns (pentru 1234568807):

Îl mai dau și acum la TV. Nu contează că ultimele filmări au fost în 2008, tot îl mai dau și acum

| AvatarPanda a răspuns:

Idk,"Trăsniții". Nu am urmărit niciunul din astea două.