| Deeeeaaaaa a întrebat:

La Boomerang cand da

Căţelul din Pocketville la ora 08:25 si 11:30 da episoade noi s-au reluare? Intreb asta fiinda eu sunt la scoala si nu as vrea sa pierd din episoade. Daca da OFFF. Funda!

Răspuns Câştigător
| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Sunt diferite episoade adica la 08:30 este mai multe episoade de ex e pe la sfarsitul actiunii si la 11:30 e la inceptul episoadelor deci cam asa e.

1 răspuns:
| green1apple a răspuns:

Nu cred ca da episoade noi doar reluari. Ca asa zice reclama ca ii in fiecare zi la 17:30 episoade noi. Eu nu ma uit la el.