| cristeaflaviurafael a întrebat:

La începutul trailerului The Amazing SpiderMan2 puteti va rog sa imi traduceti in romana ce, spune Peter Parker-funda.

1 răspuns:
| Katczinsky a răspuns:

Spune: "Everyday I wake up knowing that the more people I try to save, the more ennemies I will make. And is just a matter of time before I face those with more power than I can overcome." Asta spune la inceput. Acuma l-av vazut si l-am scris. Traducerea suna cam asa: "Ma trezesc in fiecare zi cu gandul ca imi voi face din ce in ce mai multi dusmani pe masura ce salvez mai multi oameni. Si este doar o chestiune de timp pana va trebui sa ii infrunt pe cei ce au mai multa putere decat pot eu sa combat." Noroc.