| cristeaflaviurafael a întrebat:

La inceputul acestui trailer The Amazing Spider Man Official Trailer 2 [HD]: Andrew Garfield, Emma Stone and Rhys Ifans ce spune Peter in engleza si cum se traduce in romana?-Funda

Răspuns Câştigător
| cosmyn_8637 a răspuns:

This life is not an easy one. - Viata asta nu este unu usoara. Probabil se refera la viata de erou. happy

2 răspunsuri:
| ElectrickFunny a răspuns:

Viata asta nu este una usoara.Mi-am facut dusmani... dusmani puternici.Am pus pe cei ce ii iubesc in pericol...dar un lucru ce m-a bantuit intreaga mea viata este sa aflu adevarul despre parintii mei.
Cam atat happy