| alecsukumidu a întrebat:

MI-am facut recent o lista de animeuri vizionate si am vazut ca am vazusem peste o suta de animeuri si acum nu mai stiu la ce sa ma uit,dati-mi si mie niste animeuri da sa fie ceva gen romance supranatural si school,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vazut peste o suta de anime-uri tongue

Cele mai bune romance:

Sword Art Online (sez. 2 apare 5 iulie)
Date A Live (2 sezoane terminate)
Clannad (2 sezoane. Si ai grija, am inundat casa cu lacrimi de la drama de acolo, si sunt baiat...)
Shuffle! (E asemanator cu Clannad)

Cele mai bune anime-uri supranatural:
Attack on titan
Danganronpa
Supernatural the animation
Devil may cry
Death Note
07-Ghost
Kara No Kyoukai

Cele mai bune anime-uri school:
Baka to test to shoukanjuu (2 sezoane. Si ai grija, am inundat casa cu lacrimi. De la ras laughing. )
Ao No Exorcist
Kiss X Sis

Cam atatea mi-au venit acum in minte. tongue Vizionare placuta, tongue Pace!

| alecsukumidu explică (pentru anonim_4396):

Ultimele 3 mi-au placut si miebig grin

| alecsukumidu explică (pentru anonim_4396):

Am vazut aproape pe toate dar mersi.Aaa si cred ca am sa ma uit la shuffle, ce sa zic pare foare interesant, oricum mersilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alecsukumidu):

laughing Cu placere! happy

| alecsukumidu explică (pentru anonim_4396):

Wow laughing m-am rezgandit ma uit la attack on titan, am mai dat peste el dar nu mi s-a parut fain si acum imi placelaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru alecsukumidu):

laughing Nu ai vazut Attack On Titan? :o Ce esti tu fiinta? laughing) Ti-l recomand, e super tare happy

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supranatural, supranatural, presupun ca aici intra si vampirii.
Hellsing l-ai vazut?

| tacitacitaci a răspuns:

Highschool DxD? Highschool of the dead?
La DxD iti recomand sa citesti light-novel-urile. Sunt epice!

| alecsukumidu explică (pentru tacitacitaci):

Sorry laughing) dar le-am vazut deja

| alecsukumidu explică (pentru tacitacitaci):

Mi-ai putea recomanda altele?big grin oricum le-am vazut pe astea si mi s-au parut faine rau, astept sezonul 3 la highschool dxd si sezonul 2 la celalalt, daca ai altele poti sa mi le zici*

| tacitacitaci a răspuns (pentru alecsukumidu):

Altele nu am happy