| aryana1991 a întrebat:

Neata! am vazut mai demult un film cu trei fete, erau surori si se cunosc abia la inmormantarea tatalui lor care le lasa mostenire o ferma pe care nu puteau sa o vanda decat peste un an.la inceput se cearta dar dupa se imprietenesc si raman impreuna sa locuiasca acolo.la final una din ele se casatoreste.

2 răspunsuri:
| aryana1991 explică:

Am aflat cum se cheama dar nu gasesc un site unde sa il pot vedea.se numeste montana sky

| Corsarul a răspuns:

Foarte bine. Ti-a placut? Spune-ne si noua cum se chema filmul?