| AngelaXoxOElena a întrebat:

Niste prieteni au urmarit un film numit Scriitoarea, in care este vorba despre o scriitoare care merge la o cabana si acolo un grup de adolescenti in bat joc de ea. Apoi o inchid, sa se asfixieze de vie. Ea reuseste sa scape si peste mai multi ani, merge si ii terorizeaza.

Am cautat filmul si nu il gasesc. Imi puteti spune unde il pot gasi ( cu link daca se poate) sau daca si-a schimbat denumirea.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filmul este I Spit On Your Grave (2010)
http://www.cinemagia.ro/filme/i-spit-on-your-grave-469701/
poți să mai vezi: I Spit On Your Grave 2 (2013) și I Spit On Your Grave 3: Vengeance is Mine (2015) care completează seria