| Sophia1100 a întrebat:

Niste sugestii de seriale in afara de :
Gossip Girl, Pretty little liars.
Altul care nu este de groaza cu multa actiune big grin

8 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

The Fosters,Chuck, Desperate Housewives, Heroes, Doctor House, The Big Bang Theory, How I meet your mother, Bones si Weeds

| faramatania a răspuns:

The Carrie Diaries
Skins
Awkward
Hellcats
Arrow
Banshee
Continuum
Game Of Thrones
Lost

| CoMyYySiAtat a răspuns:

NCIS Ancheta militara, Profilage (Psihologia crimei), Jordan, Mesaje de dincolo ( numele pare horror, dar serialul nu este ). Astea imi plac mie cel mai mult.

Sper ca te-am ajutat happy

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Cel mai misto serial din punctul meu de vedere e Game of Thrones. Are persoanje interesante, actiune multa si faina

| Ellie01 a răspuns:

Incearca The Carrie Diaries. Nu are multa actiune, dar e la fel de interesant ca GG :*

| Sophia1100 explică (pentru Ellie01):

Multumesc tuturor dar nu m-ati ajutat nici unul deja ma uit la Charmed

| roxyroxx23 a răspuns:

90210, One tree hill, Desperate housewives, GLee, The Secret Circle, Arrow, Awkward,

| robbe33 a răspuns:

Arrow, The Walking Dead, The Listener...