| Vasu27 a întrebat:

Nu stiti cum se numeste filmul in care a jucat Madonna si inca un actor tanar.
Actiunea s-a petrecut pe o insula, si de acolo incepe aventura
el cred ca era ceva ospatar iar ea nu mai stiu.
am vazut filmu demult vreo 10 min side 3 ani incerc sa-l gasesc si nu pot.
care, cine stie?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Te duci la imdb la madonna http://www.imdb.com/name/nm0000187/ si acolo iti scrie toate filmele in care a jucat. majoritatea sunt emisiuni deci nu sunt asa multe cum par si acolo ar trebui sa il gasesti pe cel care il cauti tu, bafta

| Vasu27 explică (pentru BiuL):

Nu stiu cum de nu mi-a venit mie gandul la imdb, si de atatea ori intru pe acolo,,, oricum Multumesc!

2 răspunsuri:
| locdog a răspuns:

Salut. Cred ca este vorba despre Swept Away din 2002