| Ada11 a întrebat:

Este un film in care Madonna esueaza pe o insula cu un bărbat care e, din cate stiu eu, servitorul ei. Știe cineva cum se numește? (Filmul e comedie, si e destul de vechi )

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, cred ca e vorba despre Swept Away din 2002. Insa poti sa te mai uiti la toate filmele cu Madonna :). http://www.cinemagia.ro/filme-cu-madonna-3212/. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0291502/
Se numeste Swept Away.

| Danut_Jamaica_1992 a răspuns:

Mai este unul tot cu Madonna, cand sotul ei isi insceneaza moartea pe un iaht, apoi ea intra in puscarie, intre timp el era cu o alta femeie si etc...stie cineva cum se numeste filmul?