| doglady a întrebat:

O sa apara cumva Pariu vu viata sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| ionutzxz a răspuns:

"Pariu cu viaţa" revine din toamnă cu sezonul 3... Fanii serialului "Pariu cu viata" vor avea parte, incepand cu sezonul 3, de cateva suprize. Poate cea mai spectaculoasa este schimbarea de look in cazul celor trei dintre vedetele productiei de la ProTv – Alina Eremia, Cristina Ciobanasu si Sore. big grin imi dai funditabatting eyelashes

| TanaseAlina a răspuns (pentru ionutzxz):

Da va apare in toamna

| ionutzxz a răspuns (pentru TanaseAlina):

Tu cine mai esti? laughing Iti place sa ai identitatea altei persoane? Interesant oricum! Asta e Romania

15 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Da va aparea in septembrie.
Cred ca va incepe pe 10 sau 17 septembrie.
Sper ca te-am ajutat!

| mona a răspuns:

Da,in toamna

| unknownn a răspuns:

Sper ca nu.

| GabiiHaș a răspuns:

Da,va aparea iar, in toamna.
Abia astept! Tu?

| YahooMail a răspuns:

Da

| culturistu a răspuns:

Ala e cel mai de **** serial numai fete deprimate se uita la el nu mai alea care viseaza la o viata mai bun dar nu stiti innca ce va asteapta viata de acum incepe greul lasati dreacu serialele aia sunt smecheri face mi de eur pe luna voi la betoane pe 50 de lei nu cred ca e bine cel putin in cazu meu

| doglady explică:

Abia astept.

| andreiutza2451 a răspuns:

Da, o sa apara din toamna (septembrie ).