| UmbraDeVulpe a întrebat:

O sa mai apara pana la urma partea a 3a de la filmul tres metros sobre el cielo voi ce credeti?

11 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred.Dar încă nu s-a terminat cu frenezia pentru filmul ăsta care e destul de porcărie?

| trophin a răspuns:

Nu intelege nimeni ce film e ala

| vlllaaddd a răspuns:

Eu sper sa apara, si ca babi sa fie impreuna cu Hache, si sa il paraseasca pe pampalaul ala de a dat vin pe ea la petrecerea aia

Răspuns utilizator avertizat
| vlllaaddd a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Cu siguranta, se vedea pe fața lui ca era intentionat, deoarece era prea obsedat de babi

| vlllaaddd a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ai vazut ca atunci cand a încercat sa o stearga se ducea tot mai in jos pana sa ii ajunga acolo stii tu

de aia a fost lovit de hache

Răspuns utilizator avertizat
| vlllaaddd a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Incearca the notebook sau la culpa mia