| Mayar a întrebat:

Oare sa merg la Festivalul de filme Horror de la Biertan? M-am uitat pe program si nu am vazut filme horror-horror, eventual "Citadel", i nrest prostii, VSH 2, filme cu zombie aiurea. Voi gasiti sau ati vazut ceva filme horror pe acolo in program, sau toate sunt prostii care vor sa para horror?
Oare sa merg pana acolo sau chiar nu are rost?

Răspuns Câştigător
| Mark72 a răspuns:

Daca te pasioneaza filmele horror, du-te, ce-ai de pierdut? Ia cativa prieteni, si mergeti impreuna, distrati-va! Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Pai eu zic ca are rost sa mergi, deoarece se vor difuza si cateva filme clasice gen : The Exorcist, The Thing, Evil Dead ( care mi se pare de-adreptul genial ), acum tu decizi.

| Mayar explică (pentru TOOL):

Hmm... Eu am azut doar Citadel. Ma voi uita mai bine. Mersi de sfat. Din pacate insa. The Thing chiar nu m-a speriat, deloc big grin