| NicolasAlx a întrebat:

Ok, nu stiu cati dintre voi a-ti vazut filmul Sherlock Holmes cu robert Downeey Jr. Ala de a jucat in omu de fier, dar pentru mine e unul dintre cele mai frumoase filme in sensul ala ca te da pe spate. Am vazut partea a doua de douri si nu prea ma uit la un film inca o data dar e super. Bun, acum caut niste filme supr si nu gasesc si am auzit ca e serial cu Sherlock Homes, e tot ca filmul? joaca unu cu o moaca cam urata, dar pe mine ma intereseaza sa te dea pe spate, sa mi spuneti daca a ti vazut filmee si daca se merita serialul. Multumesc pentru ca a-ti vitit tot pana aici.!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un trailer si ai sa vezi ca e bun, ce om se uita doar la nota de pe imbd? doamne fereste
Daca tot te omori cu personajul de mai sus, uitate cum am zis la Elementary si serialul cu 3 sezoane, Sherlock. sunt foarte bune

2 răspunsuri:
| NicolasAlx explică (pentru Gabriel_Allex_1996):

Asta este destul de underrated pe imbd. nu stii ala de zisei eu e fain? ca nu imi place sa ma uit daca nu e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NicolasAlx):

Uita-te la un trailer si ai sa vezi ca e bun, ce om se uita doar la nota de pe imbd? doamne fereste
Daca tot te omori cu personajul de mai sus, uitate cum am zis la Elementary si serialul cu 3 sezoane, Sherlock. sunt foarte bune