| Scherimuvi a întrebat:

Buna TPU care este cel mai misto film pe care la-ti vazut vreodata? Adica eu am vazut multe filme mai ales de groaza dar sunt unele care imi raman in amintire precum : Placinta Americana (super film), ProJect X ( super marfa ), Paranormal Activity ( The Best Horror ) si nu in cele din Urma Marea mahmureala( un film care iti pare rau ca l-ai vazut deoarece ai vrea sa-l mai vezi numai ca stii deja ce se intampla in film )

Răspuns Câştigător
| kinderz12 a răspuns:

Black shadows
Hachiko
Devil inside
Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7
The grudge
The Ring
Bloody Marry
The women in black
Jenifer's body
Oglinzi malefice
Misterul gemenilor
Don't be afraid of the dark
Trenul groazei

Toate filmele de mai sus mi-a placut foarte mult. nu as putea alege unul preferat... oricum, majoritatea sunt horror si. ah! da. am uitat de Silent hill 1, 2, 3, 4. laughing Sper ca iti place lista cu filme pe care ti-am dat-o.

funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Schindler`s list
Leon: the professional

| Stitch92 a răspuns:

The divide

| faramatania a răspuns:

Filme mișto:
Death Race:Inferno, Equilibrium, gen Project X, ar fi 21 & Over, iar horror, să zic:Cabin Fever, Friday The 13th, Wolf Creek

| Ea12345 a răspuns:

Legendele toamnei, dar nu prea pare pe gustul tau.

| Scherimuvi explică (pentru Ea12345):

Ma atras numele si mai uitat la film merita 10

| IAliveInHell a răspuns:

Drag me to hell, zombie in texas, Ghost rider, The woman in black, Husk sau hask nu mai stiu exact...

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

A man apart (Cu Vin Diesel) si The Mechanic (cu Jason Statham)

| rafael96 a răspuns:

The Shawshank Redemption
Gladiator
Black Hawk Down
Forrest Gump
Saving Private Ryan
The Pianist
The Prestige
trilogia The Dark Knight
trilogia The Lord Of The Rings
Blood Diamond
Sper sa-ti placa daca te uiti la ele.