| TheDestroierKingOfDark a întrebat:

Pe ce data apare seria Naruto Akkippuden? Cine stie buzz si daca e ceva daitimi si mie pe wiki sau niste date despre el! Funda + vot cone stie raspuns!

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Momentan sunt doar niste zvonuri. Nu se stie sigur daca va aparea sau nu. Uite aici niste informatii:
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120213052744AAGqMC4

| KanameKuran a răspuns:

Eu am auzit ca Kishimoto a terminat manga(shippuden) si ca mai trebuie ca ele sa fie difuzate.Adica seria de desene "Naruto" sa se termine. Sper ca nu e adevarat pentru ca sunt un fan, dar na.
P.S Eu am murit.(Orocimaru).

| DracoMalfoy a răspuns:

Nici macar nu s-a terminat Shippuden-ul... nu se stie sigur, sunt multi care au pus intrebarea asta. Am citit undeva (scuze, chiar nu mai stiu unde ca ti-as da link) ca s-ar putea ca Naruto Akkipuden anime sa apara peste aproximativ 2-3 ani. Hmmm. in orice caz mai e de asteptat laughing

| SupPeeps a răspuns (pentru DracoMalfoy):

Da, cam in 2-3 ani, daca o sa scoata tot cate un episod pe saptamana

| Remus13 a răspuns:

Intre 20 - 22 martie. In zilele astea. Nu mai stiu sigur.