| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

Va aparea Naruto Akkippuden?

Răspuns Câştigător
| Keyko a răspuns:

Nu pot spune ce este in capul lui Kishimoto, dar trebuie sa ne gandim ca sfarsitul seriei este aproape, deoarece va aparea al 6-lea film Naruto Shippudden si actiunea este cu totul invers: Sasuke este in sat, parintii lui Naruto sunt in viata, acesta are parte de o copilarie fericita, Sasuke o place pe Sakura. Nu se stie nimic. In plus, nu te-ai convins k de la Kishimoto te poti astepta la orice? uite-te de exemplu la povestiile de viatavale lui Itachi si Sasuke: Mai intai, cred ca toata lumea spunea "Huuu, Itachi! Ti-ai omorat familia..." si Sasuke il uraste si vrea sa il omoare. Dupa ce il omoara si toata lumea gandeste:"Ce bine, bietul Sasuke acum nu va mai suferi.", ca sa aflam mai tarziu adevarul despre viata lui Itachii si sa plangem de sa murim, nu altceva la capitolul 590 din manga. Eu am numai pareri, dar daca vrei parerea mea si o accepti asta e:Cred ca vom avea si un Naruto Akkippuden. Sper ca te-am ajutat cu ceva.

9 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Nu exista nicio informatie oficiala este doar o speculatie.

| Keyko a răspuns:

(ca sa imi continui raspunsul deoarece TPU mi-a dat o eroare conform careia nu eram logata) Sasuke-Naruto-Sakura sunt luati dupa modelul celor 3 sanini(Orochimaru-Tsunade-Giraya). Cred ca va exista un Akkipuden deoarece sfarsitul seriei va fi probabil acesta Sasuke va muri, Naruto nu isi uita promisiunea si n va mai putea fi niciodata Hokage ca Jiraya si Sakura va deveni Hokage ca Tsunade. aminteste ti k povestea asta s-a repetat deja de 2 ori. prima data a aparut in cazul celor 3 sanini, a 2 oara in cazul lui Obito-Rin-Kakashi si a 3 oata la Echipa 7 naruto-Sasuke-Sakura. Cred ca Sasuke va muri tragic ca Obito. asta e parerea mea.

| AlexanderTheG a răspuns:

Nu va exista niciodata un Akippuden, va exista doar o noua serie naruto care doar Kishimoto va stii cum se numeste, atat, dar pana acolo, ne asteapta in jur de 70 de noi episaode, asa ca stati linistit, asta ar insemna vreo 2 ani, dupa cum spune si Kishimoto in interviu.

Akippuden e un nume inventat de un fan adormit, n mai credeti toate prstiile ci doar ce e adevarat, adica daca vrei sa iti raspunda cineva decent la intrebari http://narutofan.forumulmeu.ro, nu degeaba e forumul oficial naruto din Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexanderTheG a răspuns (pentru mariushxD):

Are o virgula in plus :D
http://narutofan.forumulmeu.ro

| ღჩօოჩօղყƙღ explică (pentru AlExAlExAnDrU):

De unde stii? In linkul pe care mi l-ai dat apare numai despre Naruto Shippuden!

| AlExAlExAnDrU a răspuns (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

E doar un zvon uitete si asteapta pana pe 10 septembrie ca atunci va aparea

| xTemafy42 a răspuns:

Este doar un zvon ca va aparea si Naruto Akippuden, deci nu este ceva sigur. Dar poate candva in viitor va aparea. :* Sper ca ti-am fost de ajutor.