| bodeamark a întrebat:

Naruto Akkippuden chiar va exista sau este ceva inventat?

Răspuns Câştigător
| Ronny22 a răspuns:

Naruto Akkippuden nu exista. S-a zis deja ca ultimul film e in creeare. Pe 20 noiembrie se va publica ultimul episod din naruto shippudenn in japonia. De acum se termina happy. Acum pot sa reiau si eu desenu sa vad exact tot. rolling eyes

| bodeamark explică (pentru Ronny22):

Mersi de ajutor! Pacat ca nu se mai face.

4 răspunsuri:
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Naruto Akkippuden este doar un zvon creat de fani. Seria este pe sfârșite, iar dacă ar mai face o continuare nu prea ar mai avea farmec.

| diablo2 a răspuns:

Naruto Akkippuden eceva fan made.

| sypzer a răspuns:

Nu stiu, dar am auzit ca va APAREA un sezon nou, dar dupa parerea mea Naruto a inceput sa devina prea SF!