| radu1918 a întrebat:

Pe ce data incepe serialul "El Barco"(Vaporul) pe AXN

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

De ce să înceapă?
Știu că a mai fost pe AXN cândva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Lol straight face Sa inceapa pentru ca ala a fost doar unul dintre sezoane happy Cred ca sezonul 1 sau 2... tongue Mai sunt cateva sezoane happy La asta se refera radu1918 tongue. Nu stiu cand incepe, am cautat pe net, dar nu am gasit laughing Sper sa inceapa cat mai repede :-s Ma uitam in fiecare marti de la 10 seara la el happy.

| Morphines a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți plac serialele spaniole? Mă refer strict la seriale, nu telenovele. Mai era un serial, asemănător, cam din aceeași categorie, „El internado", foarte mișto, l-ai văzut? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Morphines):

Dap big grin Imi place mult... tongue Are mult mister, iar eu iubesc misterul happy