| IonuţR1995 a întrebat:

Pe pro Tv difuzau un serial foarte bun, din punctul meu de vedere. Rizzoli & Isles. Stie cineva de ce nu mai este difuzat? M-am uitat pe grila postului tv si nu-l mai gasesc. Mersi fain.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Acest serial e facut dupa cartile scrise de Tess Geristen. Le poti gasi in librarii si sa citesti cartile eventual.
O zi frumoasa!

| IonuţR1995 explică (pentru Adry05):

As citi si cartile. Dar filmele/serialele sunt putin duse la extrem fata de carti, si deja m-am uitat la serial, sa citesc acum cartile ar fi o risipa. Dar e o idee.

| ANDA135 a răspuns:

Eu ultima data cand l.am vazut. la dat pe la 12 -1 noaptea

| IonuţR1995 explică (pentru ANDA135):

Stiu, ultima data a fost acu 2 zile. Si trebuia sa fie si zilele astea, dar au bagat 2 barbati si jumatate. Dar e destul de aiurea, sa-l intrerupa brusc...