| Ananasec a întrebat:

Pentru cei care s-au uitat la Remember me, cine îmi explică de ce personajul " Tyler " se omoară?

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Te referi la faza cu cele două turnuri? Păi nu se omoară, ci s-a întâmplat să se producă o tragedie, și anume ca el să se afle într-unul din turnuri în momentul acelui accident din 11 septembrie. Pentru că el nu avea de unde să știe ce urmează. Este doar un final tragic.

1 răspuns:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Pentru că nu mai suporta presiune ce îi apăsa umerii.
Îţi recomand un film foarte bun care merită văzut şi aşa o să înţelegi mai bine ce spun.
Aashiqui 2