| EAlice a întrebat:

Pentru cunoscatori (ori fani)! Filmul "Warrior Baek Dong Soo", am gasit pe nenumarate siteuri cum ca ar fi : "Fimul Razboinicul Baek Dong Soo este alcatuit din 29 de ep +unul special". Eu am vizionat toate cele 29 de ep.dar pe acela "special" nu l-am gasit. Va rog, unde pot sa il gasesc (vizualizez). FUNDA! nici nu se pune problema

Răspuns Câştigător
| amyana a răspuns:

In acel episod se arata viata lui dong soo. Totul este la fel ca in cele 29 de episoade se povesteste tot numai ca yeo woon nu devine ninja si nu moare

| EAlice explică (pentru amyana):

Si unde il pot gasi?

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Nu stiu eu l-am vazut la televizor dar icearca sa scrii pe google
warriorbaek dong soo ep 30 poate ai noroc

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Am auzit ca este la televizor pe national 24 plus vineri la ora 8 poate ai noroc si il vezi

| EAlice explică (pentru amyana):

Poi a mai fost la TV in vara aceasta pe National 24, si nu a fost si ep.30. Filmul s-a terminat la ep. 29. In fine, o sa mai ma uit. Iti multumesc oricum pentru raspunsuri, iar de la mine ai Fundita, pentru ca m-ai ajutat.

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Stiu si eu m-am uitat la el dar eu am vazut ep 30 pe national
acum vinera asta am inteles ca il da pe national 24 sper sa dea si acel ep

| EAlice explică (pentru amyana):

Sper! O sa ma uit cu drag. Mersi!

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Si eu pentru fundita

14 răspunsuri:
| hiroyoshi577 a răspuns:

Nu are niciun episod special. l-am vazut si eu.

| EAlice explică (pentru hiroyoshi577):

Ba da exista, cauta pe orice site despre film, si o sa apara (29+1) desi nu se gaseste. Am pus intrebarea sperand ca cineva care cunoaste poate a gasit. Si nu conteaza daca nu e subtritrat in romana, sau nici in engleza.

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Pe ce site ai vazut episoadele?

| EAlice explică (pentru amyana):

Eu le-am vizionat pe "peteava.ro" unde inainte puteam gasi majoritatea filmelor coreene, dar de ceva timp, administratorii au inlaturat orice video, care depaseste mai mult de nu stiu cate minute. Deci, nu se mai gaseste nici un film pe acest site, doar video scurte. Imi pare rau.

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

Eu le-am vazut inainte
am intrebat pentru o prietena de-a mea ea nu a vazut serialul si isi dorea foarte mult sa il vada

| EAlice explică (pentru amyana):

Cam asta era singurul site pe care se vedeau bine, si era si subtitrarea buna. Am mai gasit odata pe unul dar erau in engleza, sau pe you tube, dar se vede naspa si nici nu sunt subtitrate.

| amyana a răspuns (pentru EAlice):

A stiu pe youtube se vad urat
eu am mai gasit un site dar nu era subtitrarea buna
oricum multumesc