| GaBrIeLa1994 a întrebat:

Pot sa vad undeva pe internet episoadele telenovelei IUBIRI VINOVATE in avans? daca da, va rog sa imi dati link-uri

10 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Bună uite link http://www.telenoveleonline.com/......-2012.html

181 episoade momentan, dar în curând se vor adăuga si restul!

Fundă please!

| GaBrIeLa1994 explică (pentru RareşTPUro):

O subtitrare la episoade poti sa imi dai? nu ca nu as intelege dar e mai usor asa happy

| RareşTPUro a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Din pacate nu se gaseste in vizualizare online si subtitrare sad Am cautat si nu am gasit!

| GaBrIeLa1994 explică (pentru Nanami利):

Nu stii sa imi spui numarul episodului care va vi azi? happy

| GaBrIeLa1994 explică (pentru Nanami利):

Nu au subtitrare sad sti cumva cum pot sa le vad cu subtitrare? sad

| Nanami利 a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Pai..nu.Uita-te la episoade printre 50-70 si cel care ti se pare mai cunoscut, inseamna ca a fost ieri, deci uita-te la urmatorul.

| Nanami利 a răspuns (pentru GaBrIeLa1994):

Incerc sa caut acum.

| danynyo a răspuns:

DA...dar,trebuie sa stii unde