| George1176 a întrebat:

Prison Break : doar 2 intrebari
1. Fata aceea, care era prostituata... care il placea pe mike, si a furat cheile lui Sara, cum o cheama?
2. Vreau sa imi spune. ti sezonul 5 a aparut deci nu vreau sa imi spuneti ala cu Thefinalbreak 2009 ca l.am vazut, am vazut pana la sezonul 4 si tfb cand mike moare electrocutat si pune videoclipul si se termina.(am auzit ca si. a inscenat moartea blablabla )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Numele prostituatei era Nika Volek (Holly Valance in viata reala), iar sezonul 5 nu mai apare. Pe wikipedia scrie clar ca serialul este terminat, sez 5 fiind evident numai un zvon.