| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Tot vad ca o sa fie si sezonul 5 din Prison Break, oare? big grin

In ultimul epison din sezonul 4 stim ca Scofield e mort, banuind probabil ca din cauza acelei tumori, ii curge sange din nas din nou in ultimul episod...

Bun, in The final break aflam si cum a murit, electrocutat?! Oare a murit? laughing)

Nu mai prezinta nimic din inchisoare dupa ce Sarah scapa, nici ceva la tv cum ca e mort sau cineva sa sune ca l-au gasit, nimic.

Daca va exista sezonul 5 eu cred ca va fi introdusa o poveste cum ca a supravietuit, l-au gasit paznicii mai mult mort decat viu si acum e iarasi intr-o inchisoare, undeva unde nu stie nimeni, ca sa nu-l mai poata ajuta nimeni din exterior sa scape si i-au inscenat probabil moartea cei care l-au gasit ca sa nu mai fie cautat de familie...

Ce idei aveti si voi? laughing)

2 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Sunt la episodul 6, sezonul 4. Tocmai am aflat că moare. Permite-mi să-ți arat ceva... laughing

| Th3AbSinTh3 explică (pentru LoveSleep):

Pfff si ma bucuram si eu ca-mi raspunde si mie cineva intr-un final la intrebarea asta si cand colo...

Si eu am aflat inainte sa incep sezonul 4 ca o sa moara, dar am continuat sa ma uit cu acelasi entuziasm.

Sa te uiti dupa si la film si sa te intorci aici cu o parere!

Eu cred ca nu e mort, daca se face sezonul 5 nu vad cum s-ar putea fara el.

Sa-ti mai spun si ca actorul care-l interpreteaza e gay? Asta nu mi-a placut deloc sa aflu.