| ElenaSiAtat a întrebat:

Puteti sa imi dati sau sa scrieti aici povesti cu Soul Eater(despre Maka si Soul)cu maka care este suparata pe Soul il inseala cu kid, tot felul va rog iubesc mult anime-ul dar nu gasesc decat 3 povesti cant caut.Va rog cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| ana290 a răspuns:

Am creat un blog cu fan ficuri Maka x Soul http://fanficsouleater.blogspot.ro/, iar in accest moment scriu intr-un fan fic, dar cat de curand o sa scriu unul asa cum iti doresti.

| ElenaSiAtat explică (pentru ana290):

Astept sa pui povesti

10 răspunsuri:
| Marian619 a răspuns:

Pe ce site ai gasit povesti din astea cu animeuri?

| ElenaSiAtat explică (pentru Marian619):

Pai cauta pe google povesti cu anime si iti da tot felul sau scrii numele personajelor(serialului)

| Marian619 a răspuns (pentru ElenaSiAtat):

K mersi

| ElenaSiAtat explică (pentru Marian619):

Daca din intamplare gasesti mai multe povesti cu Soul Eater imi poti da si mie prin mesaj?

| Marian619 a răspuns (pentru ElenaSiAtat):

Sigur

| ElenaSiAtat explică (pentru Marian619):

Multumesc

| ElenaSiAtat explică (pentru Marian619):

Asta am gasit si eusad si nu imi placcrying

| ElenaSiAtat explică:

Scuze pentru greseala "cant"=cand