| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti un film/serial de comedie cu tachinari intre o fata si un baiat?

6 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la Silver Linings Playbook (Scenariu pentru Happy-End), este foarte frumos happy A aparut in 2013 si a primit si foarte multe premii, sunt sigur ca o sa iti placa, eu l-am vazut si mi-a placut enorm de mult! happy

| CEstLaVie a răspuns:

Seriale: Castle, Psych

| Porttocalaaa a răspuns:

She's the man.
Angus, Thongs and perfect snogging.
It's a boy girl thing(asta iti va placeahee hee )
10 Things I Hate About You
Eurotrip
17 Again
Nu's chiar toate cu tachinari, dar sunt destul de bune, merita vazute.
Bye.

| Neluuu a răspuns:

Notting hill 1999. Foarte bun.

| JessicaIoana a răspuns:

10 Things I Hate About You este si film si serial, eu iti recomand sa te uiti la serial esti chiar bun :*

| NicoTery a răspuns:

Incearca lol.