| SunIsUp4ever a întrebat:

Sal, maine nu merg la scoala pentru ca sunt bolnav, dati-mi niste filme noi interesante pe care le-ti vazut si voi, numai dati copy and paste de pe informatii care n-i le ofera google. Dau funda pentru cele mai frumoase, dar vreau sa le fi vazut si voi.

Răspuns Câştigător
| FreaKy01 a răspuns:

Never Back Down 2
Transfromers 3
Piratii din Caraibetonguee ape si mai tulburi
Real Steel
X-Men First Class

Sper ca ti-am fost de ajutor si sper sa te faci bine da nu pana maine ca sa poti sa te uiti la filmelaughing...Salut!

2 răspunsuri:
| MagdaSt a răspuns:

Inception, The Number 23, Captain America: The first avenger, Nine deads, X-men Origins: Wolverine, 300, Prince of Persia, The Roommate, Fired Up, Alexander, et caetera.

| Zenetic a răspuns:

Ai putea sa te uiti la "Death Race 2"... este dragut filmul sau la "I am number 4" si " Vanishing on 7th street". "Rango" dar este destul de vechithinking film horror este "Insidious"... sper ca te-am ajutat.