| laress a întrebat:

Sall ma care imi poate spune ce sait gasesc de animeuri sau filme suptitratre in romna fara sa fie pe teava.ro si sa nu fie rupte din ele cum arfi daca serialu are jumatate de ora ape atat sa aiba dau funda care imi da ast fel de sait va rog mult sa m-a ajutat sa gasesc saitu pe care il doresc mersi

Răspuns Câştigător
| Amylove11 a răspuns:

Buna,si eu urmaresc seriale coreene, si poti intra pe Blogul lui aniola acolo gasesti orice serial vrei subtitrat in romana

5 răspunsuri:
| laress explică:

Scuze ma refeream sa gasesc un sait de animeuri manga si toate episoadele sau si de alte cadecori dar sa fie toate episoadele fie cai dublat in roman sau suptitrat in romana si filme coriene seriale tot asa fara sa fie rupte sau intrerupte sau scurtate mersi scuze ca nu am dat explicid
mersi si sa fie un sait cu toate animeurile noi sau vachi si filme tot asa fara sa fie teava.ro mersi va rog sami datiu un sait de asta

| laress explică (pentru Amylove11):

Mersi dar tot nu gasesc filmu razbonicu si cuceritoru dar daca imi dai un sait bun it promit cati dau fond ha si un sait de animeuri manfa ful adica toate episoadele fara sa fie taiate din ele sau scurtate mersi mult osal verific saitu asta a si inca ceva sa nu fie pe teava.ro cai urasc ca au dat terminu si conditile ale si nu stiu cum sa fac sai injur dar mai important este sa vad cele 2 filme si sa fie 100% complecte si inca ceva si inparateasa de fier dare asvre sa-l vad mersi dau funda sigur

| Amylove11 a răspuns (pentru laress):

Da,acum nu mai merge sa vizionezi serialele nici pe blogul lui aniola fiindca toate sunt peteava dar poti sa mai intri si pe Seriale Coreene Online si ai acolo o lista intreaga cu seriale coreene, iar majoritatea nu sunt peteava dar mai sunt unele seriale, incearca si aici.

| Amylove11 a răspuns (pentru Amylove11):

Iar pentru Cuceritorul, intra pe Cuceritorul online si acolo gasesti toate cele 70 de seriale subtitrate

| Amylove11 a răspuns (pentru laress):

Buna,si eu urmaresc seriale coreene, si poti intra pe Blogul lui aniola acolo gasesti orice serial vrei subtitrat in romana

| laress explică:

Mersi frate mi-ai fost de mare ajutor