| Shaiiiiiiiii a întrebat:

am o intrebare am vaz mai demult un apisod din NCIS:ancheta militara cred ca se numea si era un episod in care era ca un fel de secta si se omarasera toti pentru ridicarea la cer sau ceva de genu va amintiti ce episod era nu vreau sa ma ui la toata serialaughing

1 răspuns:
| michelia a răspuns:

Eu cred ca am vazut toate episoadele din NCIS ( cu Mark Harmon) dar n-as putea sa-ti spun care episod e din seria x.
Trebuie sa le iei pe rind tu cite 1-2 minute, daca te framinta asa de tare happy