| clarrrrr a întrebat:

am o intrebare mai demult am vazut un film cu niste politisti care isi dusi pe o insula unde au murit multi oameni. ear unul din acei politisti era criminalu. Funda

Răspuns Câştigător
| Leon a răspuns:

Mindhunters (2004)

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Mindhunters-Minti ucigatoare(2004) http://www.youtube.com/watch?v=8sNxVZn7aLc

| rutanklan a răspuns:

EAR unul din acei politisti era criminalu. Niste politisti care ISI dusi pe o insula unde... Damn it... Can't understand the question if it's not written correctly!