| DutzuRazor a întrebat:

Cum se numea filmul care are si joc payday. Daca tot asa se numeste atunci era alt film in care au intrat intr-o banca tot cu masti aproape la fel ca astea. Mie imi trebuie numele filmului va rog!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

New Police Story (2004) --> http://www.youtube.com/watch?v=VxBH1FYdTZQ

E cu Jackie Chan si cu niste pustii cu masti!

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

The Dark knight! Ala cu joker`ul! In asta intra aia in banca cu masti aproape la fel!
O sa apara un film in 2014 care se numeste exact dupa joc : Payday : The Heist!

| DutzuRazor explică (pentru N0xEterniS):

Nu-i asta crying imi placea mie cand eram mai mic la final liderul este descoperit dadandusi masca jos. Vreau sa il gasesc...

| DutzuRazor explică (pentru N0xEterniS):

Parca era cu Jacki Chan

| Gafar_Eden_1989 a răspuns:

Point Breakwinking