| LoWwERock a întrebat:

:] va rog sa imi spuneti cum se numea filmul acela cu un copil care a chelit cand era mic [era si gras] si toata lumea credea ca e un batranelrolling on the floor Am uitat numele si era un film tare
Numele Filmului=Funda

8 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Benjamin Button.Eu am si plans la filmul acela...

| corinusdeplus a răspuns (pentru corinusdeplus):

The courious case of Benjamin Button.Si il gasesti pe net online si subtitrat dar e foarte lung. Funda?

| crys12 a răspuns:

Http://filmeonline.ucoz.org/....../5-1-0-814 strania poveste a lui benjamin button sau The courious case of Benjamin Button

| ando3 a răspuns:

The curios case of Benjamin Button. Foarte frumos filmul happy

| LoWwERock explică:

Scz stiu si filmu asta ...ala era o comedie... :]

| SantaAndrei a răspuns:

The Curios Case of Benjamin Button

La asta cred ca te referi.

| SME a răspuns:

The courious case of Benjamin Button sau cum se zice in romana Strania poveste a lui Benjamin Button

uite si un site pe net daca vrei sa il vezi gratis si cu subtitate
http://SPAM/drama/576-the.-curious.-case.-of.-benjamin.-button.html

| littlemonkey a răspuns:

Te referi cumva la acest film?!? http://www.imdb.com/title/tt0421715/