| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti da niste filme cu
cel mai bun Raspuns Fundawinking

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Forever Strong
Never back down 1, 2
Undisputed 2, 3
Fast and furious (seria)
Faster
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5,6
The hills have eyes 1, 2
Vineri 13
The Breed
Demonic
Exeter
Haunting of Whaley house
House on haunted hill 1, 2
Rest Stop
American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
A haunted house 1, 2
Marea Mahmureala 3
Two Guns
Bad Boys 1, 2
Focus
The Maze Runner
The Hunger Games 1, 2, 3
Jumper
Percy Jackson 1, 2
Reteaua de socializare. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga un mini-edit ca tanti nu stie ce sa-ti dea.

| SwizZ a răspuns:

Comedie : Ted 2, Ride along, Let's be cops, This is the end, Neighbors.

Acţiune : Non-Stop, Unknown, Seria Fast and Furious, Taken 1, 2, 3, Parker, Crank, Undisputed II, III,

S.F - Godzilla (2014), Divergent, Insurgent, The maze runner, Seria The Hunger Games, Oblivion, Children of men.

Seriale : The 100, Arrow, The Flash, The Walking Dead.

Eu unul le-am văzut pe toate şi chiar mai multe, dar nu-mi vin în minte.

Sper că te-am ajutat, filmele sunt super după părerea mea.

| Junioru14 a răspuns:

American pie-urile. Seria fast and furious, need for speed, taken 1, 2și 3, seria Star Wars, seriile hobotul și stăpânul inelelor. Le recomand în această ordine

| andreea286 a răspuns:

Hei big grin depinde si ce gen de filme iti plac. Dar eu iti spun câteva mortal de frumoase.
M-am rugat de tatăl meu 3 ani sa imi cumpere un caine si nu a vrut dar cand a vazut filmul "Hachiko povestea unui caine" l-a impresionat extrem si mi-a luat un caine. Merita vazut filmul, iti garantez ca o sa iti placa. Excepțional mai e si filmul "War Horse"; "Merley and me". Poti sa te uiti si la " Soție de împrumut" e o comedie destul de amuzanta. Sper ca ai gasit ceva ce sa iti placa, sunt niste filme care trebuie neaparat văzute macar o data. Sper ca ti-am fost de folos. :3