| EdyAlexandru a întrebat:

Saltare,TPU la Naruto Shippuden Kakachi moare de mana lui pain
dar este reinviat de catre pain? imi spuneti episodul? happy Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Costel211 a răspuns:

Kakashi nu moare. Dar in acel episod moare si vine choji.Dar naruto dupa ce intra in sagemode il rupe pe pain ajunge la nagato adica creatorul pain si vorbeste cu el si el ii invie pe toti. Si episodul este 159 si 160 funda?

2 răspunsuri:
| roket2012 a răspuns:

Uite scrie pe google Naruto shippuden kakachi si iti va da toate episoadele. Funda?

| Costel211 a răspuns:

Episodul este 159 funda?