| mihai2092 a întrebat:

In episodul 133 din serialul Naruto Shippuden Jyraia moare omorat de Pain. Cine este acest Pain de fapt? Am observat ca Jyraia si-a dat seama dar nu ne-a spus si noua.

Răspuns Câştigător
| LordJohn a răspuns:

Pain este de fapt un ninja care sta ascus, el ii controleaza pe cei 6 ninja roscati cu riengan...ce vrea jiraia sa zica atunci e,, Cel adevarat nu e printre ei''. Orcum uitate in continuare si o sa vezi

5 răspunsuri:
| X a răspuns:

Pai poti sa te uiti incontinuare ca va zice oricum sunt deja 200 de episoade pe scurt asta e povestea :in timpul bataiiilor dintre sate cei trei sanini jyraia, orochimaru si tsunade au gasit 3 copii care nu mai avea familie, erau flamanzi si amarati. Jyraia sa hotarat sa i ajute sa se poata apara si sa se descurce.I'a antrenat 3 luni dupa care a plecat.In timplul bataliilor jyraia si-a dat seama de elevul sau dupa ochii lui insa arata ca alt elev de al sau de aia a ramas mirat! anime.kage.ro ai aici toate episoadele iti sugerez sa te uiti la ele e mult mai frumos decat sa auzi povestite!

| HellYeahChristine a răspuns:

Pain este unul dintre copiii care i-a antrenat Jiraya cu multi ani in urma.Ce si-a dat el seama era ca nici unul din aia 6 nu e Pain cel adevarat happy Uita-te in continuare, e foarte interesant si sunt multe de zis si nu merita sa stii asa.

| HellYeahChristine a răspuns:

De ce mai intrebi daca votezi "stupid" toate raspunsurile corecte?laughing

| mihai2092 explică:

Pai stati asa, daca niciunul nu este Pain atunci presupun ca Pain care ii controleaza pe toti este Tobi/Madara.

| eupoc a răspuns:

Pain e nagato fostul lui elev da aia 5 care lau omorat erau cadavre controlate de acest nagato