| EdyAlexandru a întrebat:

Buna,TPU Imi spuneti va rog cand va muri kakachi din naruto shippuden? Moare in : Kakachi vs Pain?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MariaMelnic a răspuns:

Kakashi moare în episodul 159, minutul 16:10
http://a-kage.info/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-159.php

| ExExE a răspuns:

Am vazut odata un videoclip in care se lupta Naruto cu Sasuke si Kakachi cu Paint. Paint fuge si Kakachi este bine dar Naruto a fost grav ranit si atunci cand Sakura incepe sa planga deschide ochii. Se crede ca Sasuke a murit dar nu este asa ca apoi il vedem si pe el. O sa caut videoclipul sa vad daca mai este. Dar in lupta aia Kakachi parca ramane fara o mana dar nu sunt sigur.

Răspuns utilizator avertizat