| cnvv a întrebat:

Acum cateva zile am terminat Game of Thrones. Insa am auzit de o teorie care are legatura cu Jon Snow si Daenerys Targaryen. Care-i teoria?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Teoria RLJ. Se refera la faptul ca Jon e de fapt din familia Targaryen pe jumatate, copilui lui Rhaegar Targaryen si Lyannei, sora lui Ned. Aici arata legatura lui cu Daenerys, o conexiune intre ei. De aici reiese ca probabil si el are puteri similare ei. De asemenea, casa Stark era simbol al ghetii, iar Targaryen pentru foc(Dany fiind mama dragonilor, supravietuind in foc). Daca el este jumatate si jumatate, puterile lui probabil sunt enorm de mari.

3 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Ce-i important la teoria aia e ca Jon ar putea avea sange de targaryen si poate o sa aiba un dragon de gheata.

| FlorinGamingRo a răspuns:

Niciuna