| antonii a întrebat:

Salut.Acum cateva zile am vazut la televizor un film cu "extraterestri".Era vorba despre "obiceiurile" extraterestrilor de a jertfi oameni pentru ca niste "oua de monstrii" sa eclozeze. Monstrii erau adusi de pe planeta lor si tinuti captivi intr-o inchisoare care insa a fost considerata de oameni un templu(in timpurile moderne).
Niste cercetatori au gasit acest acest templu si stiti continuarea. Acestea sunt singurele detalii pe care le stiu.
Puteti sa-mi spuneti numele filmului? Dau funda

4 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Alien sau Aliens

| antonii explică (pentru Expressions):

Poti sa-mi dai un link..nu-l gasesc

| Evaflory a răspuns:

Hey! Sunt Eva1 Nu am decat o varianta dar nesigura spun: Alien? Bye!

| Ciucas_Dorel_1995 a răspuns:

Gasesti aici filmele din franciza Alien https://en.wikipedia.org/wiki/Alien_(franchise)#Main_series
Dar mai sunt si altele Predator, sau Aliens vs Predators...ai aici celelalte https://ro.wikipedia.org/wiki/Predator_(franciz%C4%83)