| LoveMeForMe a întrebat:

Cred ca in 2014 am vizionat un film pe care as vrea sa il revad! Problema este ca nu imi aduc aminte deloc numele!
Povestea era ceva de genu: Era un fel de apocalipsa a extraterestrilor iar oameni erau vanati iar extraterestri le luau corpul. Fata extraterestru se indragostise de iubitul fetei om laughing) oricum nu sunt foarte buna la explicat... Are cineva vreo idee?

11 răspunsuri:
| LoveMeForMe explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Filmul se numeste The host 2013

| Bucalet_Mara_1992 a răspuns:

Stiu povestea si recunosc ca nici eu nu ii mai stiu numele dar am auzit ca au aparut niste probleme si nu se mai poate viziona

| LoveMeForMe explică (pentru Bucalet_Mara_1992):

Fata umana incerca sa fuga cu fratele ei mai mic si iubitul ei de oameni ce faceau chestile astea iar fata extraterestra nu era deloc rea si pana la urma s-a intors inapoi in lumea ei... esti sigura ca e acelasi film?