| kemma123 a întrebat:

Am o intrebare care ma macina de o gramada de timp. Deci. Cand eram mica am vazut un film, era un desen animat si nu mai stiu cum se numeste dar stiu ca era vorba de un baiat care avea un ghiozdan si semăna cu Pikachu. Si parca exista o lume a viselor in care acel ghiozdan prindea viata. Si mai era o si printesa si un erou de jucarie care tot asa prindea viata. Va rog ajutati-maa ca nu mai stiu cum se numea sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce îmi vine acum în minte este cartea cărţilor dar nu cred că este vorba de acest desen.

| kemma123 explică:

Era un film animat de 1 ora cred. Dar nu mai stiu cum se numea. Totusi ghizdanul acelui baiat semana cu Pikachu doar ca avea urechile mai lungi. Aoleuu. Sper sa il pot gasi crying